Масив (Паркет) Дуб під лаком
Масив (Паркет) Дуб Селект під лаком, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Масив (Паркет) Дуб Селект під лаком

1290.00 грн


Масив (Паркет) Дуб Натур під лаком, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Масив (Паркет) Дуб Натур під лаком

1150.00 грн


Масив (Паркет) Дуб Рустик під лаком, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Масив (Паркет) Дуб Рустик під лаком

1070.00 грн


Паркет штучний дуб (шип / гребінь по 4-м сторонам, фаска 1,0 мм, покриття лак)

Купити масивну дошку

Масивна дошка - це перш за все дошка, виготовлена з цілого масиву деревини. Використовується в якості підлогового покриття зі спеціальними сполучними елементами в процесі укладання матеріалу. Відрізняється від звичайного паркету тим, що масивна дошка має досить великі розміри. В середньому ширина даного виробу становить 90-100 міліметрів, а довжина 900 міліметрів.

Цей обробний матеріал поставляється в будівельні магазини і на ринки вже покритим фінішним покриттям при виробництві. Тому перед покупкою варто дізнатися яке покриття використовувалося: масло, лак або масло-віск.

Купити масивну дошку можна в спеціалізованих магазинах, але такий матеріал високої якості коштує відносно дорого.

Цей матеріал походить від підлогової дошки і паркету штучного виду, кожен з цих матеріалів був популярний в минулому. Масивна дошка за своїм зовнішнім виглядом найбільше походить на підлогову дошку, відміна присутня в параметрах самої сировини для матеріалів. Масивна дошка виготовляється з твердих і навіть екзотичних порід дерев.

Що стосується функціоналу, то масивна дошка при укладанні вимагає підстави, яка в свою чергу буде нести всі навантаження конструкції. Цим даний матеріал кардинально відрізняється від підлогової дошки, але схожий з паркетом штучного виду.

Декоративна обробка масивної дошки

Масивна дошка за рахунок своїх великих параметрів має гарний природний малюнок. Є чітке промальовування візерунка річних кілець дерева, з якого був виготовлений оздоблювальний матеріал. Крім того, присутній природний перепад відтінків дерева, завдяки цьому даний матеріал щільно не тонується.

Як говорилося раніше, дошка надходить у продаж з фінішним покриттям. Але при цьому будь-яких спеціальних обробок вона не проходить, тільки декоративні, які спрямовані на створення якого-небудь ефекту. Перерахуємо види декоративної обробки масивної дошки:

  • Тонування, тобто покриття поверхні матеріалу тонким шаром фарби. Робиться це для додання дошці глибшого кольору і блиску.
  • Браширування, тобто створення рельєфної поверхні. Головне призначення - отримання ефекту старовинного матеріалу.
  • Стругання, дана обробка використовується також для додання матеріалу ефекту старіння.
  • Обробка піскоструминного виду, для цього використовується спеціалізована машина. Ідеально підходить для матеріалу з великим дерев'яним візерунком, підкреслює його природну фактуру.

Купити масивну дошку означає отримати прекрасний підлоговий матеріал, який прослужить не одне десятиліття і збереже при цьому свій первинний зовнішній вигляд.

У нашому інтернет магазині ви без зусиль зможете підібрати і купити паркет в Київі, а також купити дубовий паркет в Харкові.