Про компанію

HI, WE ARE
BEREST-PARQUET

ТОВ "БЕРЕСТ" - компанія з багаторічним успішним досвідом роботи в сфері деревообробки та виготовлення екологічно чистої паркетної продукції найвищої якості. На нашій компанії діє повний виробничий цикл. До нас надходить високоякісна добірна українська сировина, яку ми обробляємо, і з якої виробляємо паркетну продукцію. Співпрацюючи з нами і використовуючи потенціал нашого виробництва, ви зможете вирішити ряд основних завдань, а головне забезпечити природний комфорт підлогового покриття вашого будинку.
За багато років роботи завдяки синтезу традицій, чудовим професійним навичкам та новітніми технологіями якість нашої продукції було гідно оцінено не лише в Україні, а й за межами нашої країни. Компанія успішно реалізує і підтримує експортні відносини з багатьма країнами. У їх числі Азербайджан, Польща, Німеччина, Франція, Греція, Кіпр та ін.

Пол - одна з найбільших поверхонь в будинку. Тому ми хочемо бути впевнені, що наші продукти безпечні для всієї родини. Ми не використовуємо сировину і матеріали, які шкідливі для людей або тварин. Володіючи високим рівнем професіоналізму, дисципліни праці і багатоступеневим контролем на всіх етапах виробництва паркету - від заготівлі та сушки деревини до фінішної обробки, ми виробляємо паркет для людей, які цінують природне, безпечне і якісне покриття для підлоги.
Використовуючи нашу паркетну продукцію, виготовлену з високоякісної деревини, ви безсумнівно привнесе позачасовий характер в свій будинок, який обов'язково буде вражати своєю природною чарівністю з неймовірним ефектом неповторних ліній і текстур, створених самою Природою.

Екологічність

Тільки високоякісна сировина
Продукція безпечна для людей і тварин
Безвідходне виробництво

Сучасні технології

Сучасний рівень механічної обробки, використання ліній "Weinig" (Німеччина). Технологія сушіння деревини в новітніх камерах "Eisenmann" (Німеччина)

Контроль якості

Багатоступінчастий контроль якості на всіх етапах виробництва, що забезпечує суворе дотримання всіх технологічних режимів

Клієнт наше все

Ми любимо свою роботу, тому з великим задоволенням забезпечуємо максимально повну технічну підтримку. Завжди відкриті до ефективної співпраці

Ціни виробника

Завдяки повному виробничому циклу ми пропонуємо максимально демократичну цінову політику на паркетну продукцію

Широкий асортимент

Наявність складу з постійним підтриманням відповідних кліматичних умов круглий рік дозволяє підтримувати в наявності весь перелік продукції