Масив (Паркет) Дуб Селект під лаком

Масив (Паркет) Дуб Селект під лаком

Масив (Паркет) Дуб Селект під лаком

Розмір:
Покриття
    Є в наявності 1290.00
  • 1290.00 грн
Дубовий масив (паркет) з якісним лаковим покриттям, фаскою по периметру дозволяє створити підлогу не тільки практичною, комфортною, але і довговічною.
Лакове покриття виконано за європейською технологією на основі італійського лаку УФ-затвердіння (2 шари покриття грунтовки і 2 шари безбарвного лаку) на спеціальній лінії Aeroterm. Покриття на основі лаку УФ-затвердіння успішно зарекомендувало себе в усьому світі, наділяючи підлогове покриття додатковою зносостійкістю і стійкістю до подряпин порівняно з аналогами (водно-дисперсійні, масляні, алкідно-уретанові покриття та ін.), що досягається завдяки високому сухому залишку при нанесенні, рівному ста відсоткам.

Сорт Селект

Являє собою тангенціальний розпил деревини, кут нахилу волокон менше 45о, добірний паркет, без дефектів деревини. Категорія «преміум» є вищим сортом.
Лицьова поверхня має текстурний малюнок. Допускається незначна зміна кольору в межах тону деревини.
На тильній стороні допускаються заболонь до 1/4 товщини планки і сучки до 10 мм. Деревини сорту «Селект» при сортуванні (розпилі заготовки) відбирається небагато, тому даний сорт дорожче сортів Натур, Морено, Рустик, Гестр і ін.

Розкішний стиль і різноманітність сортів дає змогу використовувати даний вид паркету в будь-якому, навіть самому вишуканому інтер'єрі. Пофарбована обробка перетворює паркетну підлогу в абсолютно новий рівень пишноти, роблячи підлогу твором мистецтва, з коричневими відтінками і темними інтенсивними прожилками, створеними Природою.

Особливості паркету
При якісному укладанні і грамотній експлуатації даний вид підлогового покриття прослужить вам досить довго (від 30 років) і при цьому не втратить свій презентабельний і естетичний вигляд. Завдяки наявності якісного лакового покриття, нанесеного в заводських умовах, штучний паркет можна укладати практично в будь-яких приміщеннях, як з звичайним домашнім навантаженням, так і великою прохідністю. Висока щільність деревини наділяє підлогу додатковими якостями - низькою теплопровідністю (верхній шар завжди залишається теплим) і відмінними звукопоглинальними показниками.

Купуючи дубовий масив (паркет) нашого виробництва, ви можете бути впевнені, що продукція буде виготовлена з сучасним рівнем механічної обробки (лінії "Weinig", Німеччина) та якісної технології сушіння деревини (в новітніх камерах "Eisenmann", Німеччина), що дозволить виконати якісну, довговічну укладку і забезпечити високий рівень природного комфорту підлогового покриття (яким паркетна підлога зобов'язана бути!).Компанія Берест виготовляє дубовий масив (паркет) з лаковим покриттям в наступних сортах:
  • Селект
  • Натур
  • Рустик

Основні характеристики
Сорт Селект
Порода Дуб
Покриття Лак УФ-отверждения, ПОЛУМАТ (степень глянца 25)
Cистема з'єднання шип / гребінь по 4-м сторонам
Фаска 1.0mm
Довжина, мм 300-1500
Ширина, мм 90, 110, 140, 160, 180
Товщина, мм 15, 20, 22

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Дубовий масив, Паркет штучний дуб, Паркет, Берест, Селект, паркет для підлоги, підлога з паркету, купити паркет