Масив (Паркет) Дуб Рустик під лаком

Масив (Паркет) Дуб Рустик під лаком

Масив (Паркет) Дуб Рустик під лаком

Розмір:
Покриття
    Є в наявності 1070.00
  • 1070.00 грн
Дубовий масив (паркет) з якісним лаковим покриттям, фаскою по периметру дозволяє створити підлогу не тільки практичною, комфортною, але і довговічною.
Лакове покриття виконано за європейською технологією на основі італійського лаку УФ-затвердіння (2 шари покриття грунтовки і 2 шари безбарвного лаку) на спеціальній лінії Aeroterm. Покриття на основі лаку УФ-затвердіння успішно зарекомендувало себе в усьому світі, наділяючи підлогове покриття додатковою зносостійкістю і стійкістю до подряпин порівняно з аналогами (водно-дисперсійні, масляні, алкідно-уретанові покриття та ін.), що досягається завдяки високому сухому залишку при нанесенні, рівному ста відсоткам.

Сорт Рустик

Містить як тангенціальний, так і радіальний розпил деревини. Можуть зустрічатися перепади колірних відтінків в природному забарвленню деревини, наявність темних або світлих сучків. Сорт Рустик володіє одним з найяскравіших і «живих» малюнків.
На лицьовій поверхні допускаються різка зміна кольору деревини, заболонь (не більше 20% поверхні) і сучки до 8 мм, що не виходять на край планки.
На тильній стороні допускаються заболонь до 1/2 товщини планки, сучки до 20 мм.

Розкішний стиль і різноманітність сортів дає змогу використовувати даний вид паркету в будь-якому, навіть самому вишуканому інтер'єрі. Пофарбована обробка перетворює паркетну підлогу в абсолютно новий рівень пишноти, роблячи підлогу твором мистецтва, з коричневими відтінками і темними інтенсивними прожилками, створеними Природою.

Особливості паркету
При якісному укладанні і грамотній експлуатації даний вид підлогового покриття прослужить вам досить довго (від 30 років) і при цьому не втратить свій презентабельний і естетичний вигляд. Завдяки наявності якісного лакового покриття, нанесеного в заводських умовах, штучний паркет можна укладати практично в будь-яких приміщеннях, як з звичайним домашнім навантаженням, так і великою прохідністю. Висока щільність деревини наділяє підлогу додатковими якостями - низькою теплопровідністю (верхній шар завжди залишається теплим) і відмінними звукопоглинальними показниками.

Купуючи дубовий масив (паркет) нашого виробництва, ви можете бути впевнені, що продукція буде виготовлена з сучасним рівнем механічної обробки (лінії "Weinig", Німеччина) та якісної технології сушіння деревини (в новітніх камерах "Eisenmann", Німеччина), що дозволить виконати якісну, довговічну укладку і забезпечити високий рівень природного комфорту підлогового покриття (яким паркетна підлога зобов'язана бути!).Компанія Берест виготовляє дубовий масив (паркет) з лаковим покриттям в наступних сортах:
  • Селект
  • Натур
  • Рустик

Основні характеристики
Сорт Рустик
Порода Дуб
Покриття Лак УФ-отверждения, ПОЛУМАТ (степень глянца 25)
Cистема з'єднання шип / гребінь по 4-м сторонам
Фаска 1.0mm
Довжина, мм 300-1500
Ширина, мм 90, 110, 140, 160, 180
Товщина, мм 15, 20, 22

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Дубовий масив, Паркет штучний дуб, Паркет, Берест, Рустик, паркет для підлоги, підлога з паркету, купити паркет