Паркет штучний Дуб (без покриття)
Паркет Дуб Радіал без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Радіал без покриття

640.00 грн


Паркет Дуб Селект без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Селект без покриття

640.00 грн


Паркет Дуб Натур без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Натур без покриття

530.00 грн


Паркет Дуб Морений без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Морений без покриття

530.00 грн


Паркет Дуб Карамель без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Карамель без покриття

400.00 грн


Паркет Дуб Рустик без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Рустик без покриття

450.00 грн


Паркет Дуб Гестр без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Гестр без покриття

420.00 грн


Паркет Дуб Антик без покриття, фото, паркет, масив, купити Київ, купити Харків, Berest-Parquet
Паркет Дуб Антик без покриття

440.00 грн


Багато хто стикався з проблемами обробки приміщень, в більшості випадків проблеми виникають через легковажну зневагу дизайнерським проектом. Іноді проекту зовсім немає, а всі майбутні витрати плануються приблизно, без точного розрахунку. Розробка та узгодження плану є початковим етапом у створенні будь-якого дизайну. Навіть у професіоналів виникають труднощі, пов'язані з обробкою підлог.

Купити паркет дубовий

Існує безліч оздоблювальних матеріалів, у кожного, звичайно, є плюси і мінуси. Тому вибір варто здійснювати виходячи зі співвідношення бажаних результатів і вартості матеріалу.

Серед усього різноманіття варто звернути увагу на дубовий паркет. Багато хто не звертає уваги на цей матеріал, оскільки він досить дорогий. Насправді це прекрасне вкладення на майбутнє, він прослужить не один десяток років.

Купити паркет дубовий означає віддати данину моді, класика ніколи не виходить з модних тенденцій. У світі дизайну даний матеріал вважається одним з найвишуканіших і благородних. Цей матеріал може вигідно підкреслити статус людини, а дизайн зробити дійсно розкішним, але при цьому стримано класичним. Для того, щоб визначити вигоду дубового паркету необхідно розглянути, як переваги, так і недоліки цього матеріалу.

Переваги покупки дубового паркету

Почнемо з хорошого боку дубового паркету. Відразу варто відзначити, що цей паркет відноситься до матеріалів, що довго служать. В середньому він може прослужити більше 30 років і за цей час не буде потрібно проводити ремонтні роботи над ним. Перелічимо основні переваги даного підлогового покриття:

  • Високі показники щільності, означають що навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю матеріал не розбухне.
  • Комфорт і звукопоглинання. Оскільки цей паркет має низьку теплопровідність, то його верхній шар буде залишатися теплим навіть якщо в приміщенні прохолодно. А високі показники звукопоглинання забезпечать спокій ваших сусідів знизу.
  • Міцність і витривалість. Паркет вважається одним з найбільш примхливих матеріалів, предмет, що випадково впав, може стати причиною появи подряпин на покритті. Але це абсолютно не стосується паркету з дуба, щоб на ньому з'явився якийсь дефект доведеться дійсно постаратися.

Недоліки дубового паркету

Ідеальних матеріалів не буває, тому у дубового паркету також є свої недоліки. Перелічимо основні недоліки даного підлогового покриття:

  • Складний монтаж. Даний матеріал вимагає особливих навичок і знань при його укладанні, в іншому випадку покриття буде нерівним і доставить масу неприємностей при експлуатації.
  • Висока вартість. Його не можна віднести до доступних матеріалів, не кожен зважиться придбати цей матеріал.

Купити паркет дубовий можливо в будь-якому будівельному магазині або на ринку. Співвідношення переваг і недоліків робить цей матеріал практично ідеальним для дизайну будь-якого приміщення.

У нашому інтернет магазині ви без зусиль зможете підібрати і купити масивну дошку, а також купити дубовий паркет в Харкові.