BEREST PARQUET - компанія з повним виробничим циклом і багаторічним успішним досвідом роботи в сфері деревообробки та виготовлення екологічно чистої паркетної продукції найвищої якості. Наш основний вектор руху - забезпечення природного комфорту підлогового покриття вашого будинку.

Підлога - одна з найбільших поверхонь в будинку. Тому ми хочемо бути впевнені, що наші продукти безпечні для всієї родини. Ми не використовуємо сировину, яке шкідливо для людей або тварин. Володіючи високим рівнем професіоналізму, дисципліни праці і глибоким контролем на всіх етапах виробництва паркету - від заготівлі та сушки деревини до фінішної обробки, ми виробляємо паркет для людей, які цінують природне, безпечне і якісне покриття для підлоги.

Дізнатися більше

Екологічно чиста продукція

Сучасні технології

Багатоступінчастий контроль якості

Широкий асортимент 

На сьогоднішній день на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів присутня різноманітність як самих матеріалів, так і цінових категорій. Раніше самим нудним заняттям був вибір підлогового покриття, але зараз ця сфера активно розвивається і на ринку підлогових покриттів з'явилася можливість працювати безпосередньо з заводом виробником по відкритій і низькій ціні. Так що купити паркет в Київі з різних порід дерева не важко.

Купити паркет Київ

Матеріали для обробки підлоги можливо купити в спеціалізованих магазинах і на будівельних ринках. Але якщо ви хочете заощадити свій час і кошти, то варто звернути увагу на інтернет-магазин, як раз присвячений паркетній дошці. Купувати в інтернеті давно стало буденністю, але, що стосується покупок будівельної тематики, тут більшість людей бояться за якість матеріалу. Не варто сумніватися! З нашим інтернет-магазином ви придбаєте якісну обробку.

Отже, на користь покупки в інтернеті грають такі чинники, як економія часу і бюджету на ремонт. Також варто виділити доступність інтернет ресурсів, завдяки яким ви зможете також купити паркет в Харкові і не переживати з приводу його доставки.

Купити паркет Харків

Також більшість людей відчувають сумніви щодо вибору того чи іншого матеріалу. Для того, щоб визначитися з вибором, варто розглянути переваги та недоліки, а також їх вартість. Таким чином, ви зможете зробити оптимальний вибір в вашому індивідуальному випадку. Найпопулярнішим покриттям підлоги є паркет, масивна дошка і паркетна дошка, їх ми і будемо розглядати.

Для початку трохи цікавих фактів.

Паркетна дошка і масивна дошка мають наступні параметри: довжина 2 метри, а ширина 20 сантиметрів.

Багато хто плутає паркетну дошку (інженерна дошка) і масивну дошку, але вони абсолютно різні. Масивна дошка має ряд переваг і більший запас міцності і коштує трохи дорожче, тому що складається повністю з дубової породи.

Як правило, паркетна дошка (інженерна дошка) включає в себе три шари. Нижні виготовляються з хвойних порід деревини, а верхній несе декоративну функцію. Тому для її виготовлення застосовується цінний дерев'яний шпон.

Відомо, що вперше цей матеріал був виготовлений в Швеції в середині 20 століття. При цьому використовувався ламельний принцип, який раніше застосовувався для виробництва дверей.


Переваги паркетної дошки і масивної дошки

Перелічимо основні переваги паркетної дошки:

  • Укладання відбувається легко і швидко відносно набірного паркету. До речі, зовні вони схожі, але відмінність криється в ціні. Набірний штучний паркет коштує трохи дешевше.
  • Оскільки дошка повністю натуральна, то ви зможете сповна насолодитися усіма принадами екологічно чистого матеріалу. Ця дошка не викликає алергії, тому її може використовувати будь-яка людина.
  • При монтажі вона анітрохи не деформується, багато в чому це було досягнуто завдяки конструктивним особливостям виробництва.
  • Приємна на дотик і не має властивості накопичувати статичну електрику, якщо порівнювати з іншими природними матеріалами.
  • Має високі показники звукопоглинання. Тому ваші сусіди знизу не будуть чути, як ви прогулюєтеся по власній оселі.

Недоліки паркетної дошки

Будь-який матеріал має недоліки, і паркетна дошка не є винятком. Перелічимо основні недоліки даного підлогового покриття:

Купуючи паркет в Київі варто пам'ятати, що цей матеріал погано переносить зовнішній вплив. Тому гострий каблук або крісло можуть залишити слід на ньому.

Купуючи паркет в Харкові варто пам'ятати, що він не переносить хімічних засобів чищення, а також теплового впливу.

У нашому інтернет магазині ви без зусиль зможете підібрати і купить массивную доску, а також купить паркет в Киеве и Харькове.