Дошка Екстра Дуб Селект з лаком

Дошка Екстра Дуб Селект з лаком

Дошка Екстра Дуб Селект з лаком

Розмір:
Тонування
    Є в наявності 1900.00
  • 1900.00 грн
Тришарова дошка Екстра (всі шари з дуба) з лаковим покриттям, фаскою по периметру і товщиною 19мм дозволяє створити вражаючу підлогу, яка чудово поєднує природну красу з античною привабливістю і додає сучасний характер в ваш інтер'єр.

Сорт Селект

Тангенціальний розпил деревини, кут нахилу волокон менше 45о, добірний паркет, без дефектів деревини. Сорт селект відноситься до категорії «преміум» і є вищим сортом.
Лицьова поверхня має текстурний малюнок. Допускається незначна зміна кольору в межах тону деревини і здорові сучки до 3 мм.
На тильній стороні допускаються заболонь до 1/4 товщини планки і сучки до 10 мм. Деревини сорту «Селект» при сортуванні (розпилі заготовки) відбирається небагато, тому даний сорт дорожче сортів Натур і Рустик.

Великі розміри дошки Екстра (ширина від 140мм до 220мм, довжина від 300мм до 2400мм) наділяє підлогу особливою величчю і могутністю, що безумовно задовольнить навіть найвишуканіший інтер'єр. Пофарбована обробка перетворює паркетну підлогу в абсолютно новий рівень пишноти, роблячи підлогу твором мистецтва.

Особливості паркету
При якісному укладанні і грамотній експлуатації даний вид підлогового покриття прослужить вам досить довго (від 30 років) і при цьому не втратить свій презентабельний і естетичний вигляд. Завдяки наявності якісного лакового покриття, нанесеного в заводських умовах, штучний паркет можна укладати практично в будь-яких приміщеннях, як з звичайним домашнім навантаженням, так і великою прохідністю. Висока щільність деревини наділяє підлогу додатковими якостями - низькою теплопровідністю (верхній шар завжди залишається теплим) і відмінними звукопоглинальними показниками.

Купуючи паркет нашого виробництва, ви можете бути впевнені, що продукція буде виготовлена з сучасним рівнем механічної обробки (лінії "Weinig", Німеччина) та якісної технології сушіння деревини (в новітніх камерах "Eisenmann", Німеччина), що дозволить виконати якісну, довговічну укладку і забезпечити високий рівень природного комфорту підлогового покриття (яким паркетна підлога зобов'язана бути!).


Компанія БЕРЕСТ виробляє дошку Екстра з лаковим покриттям в наступних сортах:

  • Селект
  • Натур
  • Рустик

Основні характеристики
Сорт Селект
Порода Дуб
Покриття Лак УФ-затвердіння, полумат (ступінь глянцю 25)
Cистема з'єднання шип / гребінь по 4-м сторонам
Фаска 1.0мм
Довжина, мм 300-2400
Ширина, мм 140, 160, 180, 200, 220
Товщина, мм 19

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: масивна дошка дуб, Паркет, Берест, Селект, паркет для підлоги, підлога з дошки, купити масивну дошку, Дошка Екстра, купити паркетну дошку