Масивна дошка Ясень Строкатий

Масивна дошка Ясень Строкатий

Масивна дошка Ясень Строкатий

Розмір:
Покриття
Тонування
    Є в наявності 1000.00
  • 1000.00 грн
Дошка з цілісного масиву ясеня товщиною 20мм з фаскою і під якісним лаковим покриттям (безбарвний лак, можливе тонування) дозволяє створити неймовірний балансуючий контраст тонів текстури, що переливаються, що перетворить паркетну підлогу в природний шедевр дизайну інтер'єру.

Лакове покриття виконано за європейською технологією на основі італійського лаку УФ-затвердіння (2 шари покриття грунтовки і 2 шари безбарвного лаку) на спеціальній лінії Aeroterm. Покриття на основі лаку УФ-затвердіння успішно зарекомендувало себе в усьому світі, наділяючи підлогове покриття додатковою зносостійкістю і стійкістю до подряпин порівняно з аналогами (водно-дисперсійні, масляні, алкідно-уретанові покриття та ін.), що досягається завдяки високому сухому залишку при нанесенні, рівному ста відсоткам.

Сорт Строкатий

Містить як тангенціальний, так і радіальний розпил деревини.
На лицьовій поверхні допускаються різка зміна кольору деревини і здорові сучки до 5мм.
На тильній стороні допускаються сучки до 15 мм.

Переваги паркету
Великі розміри масивної дошки (ширина від 110мм до 140мм, довжина від 500мм до 1500мм) наділяють підлогу особливою величчю і могутністю, що безумовно задовольнить навіть найвишуканіший інтер'єр. Пофарбована обробка перетворює паркетну підлогу в абсолютно новий рівень пишноти, роблячи підлогу твором мистецтва


Особливості масиву з Ясеня

Масив з Ясеня це широкі планки з цілісного масиву дерева, які мають гладкий верх і з'єднуються між собою за допомогою системи шип/гребінь по чотирьох сторонах.

Завдяки своєму приємному зовнішньому вигляду і строкатим тонам, паркет з ясеня ідеально підходить як для сучасних інтер'єрів, так і для будинків, яким характерні чарівність і індивідуальність в оформленні оздоблення інтер'єру.

Купуючи масив з Ясеня під лаком, ви можете бути впевнені, що продукція буде виготовлена ​​із застосуванням якісної технології сушіння деревини (в новітніх камерах "Eisenmann", Німеччина) і на сучасним рівні механічної обробки (лінії "Weinig", Німеччина), що дозволить виконати якісне, довговічне укладання та забезпечити високий рівень природного комфорту підлогового покриття (яким паркетна підлога зобов'язана бути!).

Компанія БЕРЕСТ виробляє масивну дошку з ясеня під лаковим покриттям в наступних сортах:

  • Селект
  • Cтрокатий

Основні характеристики
Сорт Строкатий
Порода Ясень
Покриття безбарвний лак, можлива тонування
Cистема з'єднання шип / гребінь по 4-м сторонам
Фаска 1.0 мм
Довжина, мм 500-1500
Ширина, мм 110, 140
Товщина, мм 20

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Паркет штучний, Паркет, Берест, паркет для підлоги, підлога з паркету, ясень